NaturalnaMedycyna

Praktyka lekarska Jan Pokrywka

Dobro chorego najwyższym prawem
Do procesu leczenia podchodzę możliwie kompleksowo - mnie specjalnie nie interesują choroby z którymi przychodzi pacjent - zawsze najbardziej interesuje mnie znalezienie, a przede wszystkim zrealizowanie drogi, która ma konkretnego chorego, z obecnego, często opłakanego stanu, doprowadzić do zdrowia, albo przynajmniej do wyraźnej poprawy jego stanu.

 
Kiepski lekarz zapisuje swoim chorym kiepskie, marnie działające leki. Dobry lekarz zapisuje bardzo dobre leki, wyraźnie, i działające z jego przewidywaniami. Natomiast bardzo dobry lekarz, trudzi się i biedzi jak by tu swojego pacjenta od tych bardzo dobrych leków - uwolnić.
 
Każdemu z nas lekarzy zdarza się bywać kiepskim, dobrym jak również bardzo dobrym lekarzem, szkopuł w tym, by tym ostatnim bywać jak najczęściej. Dzięki akupunkturze i naturalnym, starożytnym technikom, które stosuję w swojej praktyce mam to szczęście, często swoich chorych uwalniać, od tych bardzo dobrych, jak również i od tych kiepskich, marnie działających leków.
 
Uważam, i staram się realizować w mojej praktyce by nigdy nie wybierać mniejszego zła, zawsze staram się wybrać większe dobro.

Informacje