NaturalnaMedycyna

- EKOporadnia

Pierwsza w Polsce EKOporadnia dla dzieci!

Jesteśmy w trakcie realizacji projektu. Aby taka Ekoporadnia powstała potrzebujemy zebrać około 100 pacjentów. Rodziców, którzy będą chcieli należeć do Ekoporadni prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres: marketing@naturalnamedycyna.pl. Planujemy aby Ekoporadnia dla dzieci ruszyła jeszcze w tym roku!

Oferujemy szczepienia według indywidualnego programu, stały telefoniczny i mailowy kontakt z lekarzem, wykłady edukacyjne dla rodziców oraz rodzinne wyjazdy  terapeutyczne na Mazury. Będzie to miejsce, w którym profilaktyka zdrowia będzie priorytetem w opiece nad dzieckiem. Rzecz w tym, żeby nie skupiać się wyłącznie na leczeniu, ale również na zapobieganiu chorobom. Stąd program edukacyjny skierowany do rodziców, w którym skupimy się na żywieniu, reagowaniu na wczesne symptomy chorób, doraźnym stosowaniu leków homeopatycznych.

Szczegółowa oferta

·         Indywidualny program szczepień oparty na rodzinnym wywiadzie immunologicznym i środowiskowym pozwoli ograniczyć ryzyko niepożądanych odczynów poszczepiennych. Szczepienia będą prowadzone w wybranych poradniach dla dzieci zdrowych na terenie Warszawy, przystosowanych do wymogów punktów szczepień. Poprzedzi je badanie lekarskie.

·         Porady dla dzieci chorych będą się odbywały na miejscu, w poradni. Wizyty domowe zarezerwowane są wyłącznie dla dzieci wysoko gorączkujących i noworodków – pierwsza wizyta po urodzeniu. W okresie leczenia  proponujemy stały telefoniczny kontakt z lekarzem. Wizyty kontrolne w trakcie leczenia infekcji są bezpłatne.

·         W ciągu całego roku, przynajmniej raz w miesiącu będą odbywały się spotkania edukacyjne dla rodziców o tematyce związanej szeroko rozumianą profilaktyką zdrowia. Już w marcu odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Praktyczny kurs homeopatii dla mam” poświęcone gorączce. Wykłady będą prowadzone przez dr Bożenę Ryczkowską.

·         Nowością są rodzinne wyjazdowe warsztaty terapeutyczne na Mazurach, gdzie aktywny wypoczynek będzie połączony ze zdrową, wegetariańską kuchnią i możliwością dyskusji o wybranych zagadnieniach medycznych. Wszystko pod hasłem „ Inwestycja w przyszłość to inwestycja w zdrowie!”

·         Zasady działania EKOporadni będą oceniane i modyfikowane przez Radę Rodziców, która będzie wybrana spośród wspólnoty Rodziców należących do EKOporadni.

·         Zapisy na wizyty lekarskie przyjmowane są wyłącznie drogą telefoniczną tel. 515 342 783 w godzinach 9.00 – 17.00 lub drogą poczty elektronicznej marketing@naturalnamedycyna.pl  .

·         Pacjenci będą przyjmowani w godzinach 9.00 – 13.00. W przypadkach nagłych również innych godzinach po uzgodnieniu telefonicznym.  W uzasadnionych przypadkach możliwe są wizyty w domu chorego.

·         Dokumentacja medyczna będzie równolegle przekazywana rodzicom dziecka.

·          EKOporadnia będzie świadczyła usługi na zasadzie rocznego abonamentu rodzinnego (niezależnie od ilości posiadanych dzieci) w wysokości 100zł miesięcznie (1200zł rocznie), który będzie obejmował:

o   12 wizyt na miejscu. Wizyty kontrolne w trakcie leczenia infekcji są bezpłatne i nie wchodzą w zakres abonamentu.

o   Uzgodnione na podstawie indywidualnego kalendarza szczepień szczepienia dzieci poprzedzone badaniem w poradni dzieci zdrowych są rozliczane, jako wizyta abonamentowa. Koszt szczepionki innej niż oferowana przez NFZ ponosi pacjent.

o   Stały, bezpłatny telefoniczny kontakt z lekarzem.

o   Rodzice należący do wspólnoty rodziców EKOporadni będą mieli 50% zniżkę we wszystkich prowadzonych przez poradnię spotkaniach edukacyjnych i wyjazdowych warsztatach terapeutycznych. Dla przykładu spotkanie edukacyjne w ramach kursu homeopatii dla mam kosztuje pacjentów poradni 30 zł, a słuchaczy spoza wspólnoty rodziców 45 zł.

Perspektywy – sieć EKOporadni

W miarę przybywania pacjentów zaistnieje konieczność stworzenia sieci EKOporadni w innych miejscach – miastach, gminach. Pojawi się też możliwość wzbogacenia oferty abonamentowej o bezpłatne konsultacje ortopedy, kardiologa i urologa. Będzie też dostępny panel bezpłatnych badań dodatkowych.

Zapisy

Zanim nie uruchomi się w pełni strona internetowa EKOporadni zapisy proszę kierować na adres bozenaryczkowska@naturalnamedycyna.pl , po wpłaceniu rocznego abonamentu w wysokości 1200zł, podając w tytule EKOporadnia oraz imiona i nazwiska dzieci.

Nr konta: 70 1500 1777 1217 7010 4193 0000

Naturalna Medycyna Bożena Ryczkowska

04-285 Warszawa

Ul. Koprzywiańska 37

 

 

Wydarzenia: