NaturalnaMedycyna

Akademia Pięć Smaków

W Akademii PIĘĆ SMAKÓW nauczysz się zasad prawidłowego odżywiania - zgodnego z porami roku, szerokością geograficzną i prawami Twojej natury.

 
Poznasz magię gotowania wg pięciu przemian, praktyczne zasady dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i zobaczysz, jak prosto i naturalnie mogą one zmienić Twoje codzienne menu, Twoją kuchnię, Twój nastrój, Twoje życie! Przekonasz się, że na swoim talerzu możesz znaleźć sposób na zdrowie, dobre samopoczucie, energię i równowagę.
 
PIĘĆ SMAKÓW - Akademia Odżywiania dla Zdrowia zaprasza wszystkich do udziału w WARSZTATACH, WYJAZDACH, WYKŁADACH organizowanych przez Akademię.
 
PIĘĆ SMAKÓW daje Tobie także możliwość INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI ŻYWIENIOWYCH I WARSZTATÓW GOTOWANIA w Twoim domu.
 
Dla firm Akademia organizuje COOLINARNE EVENTY (bo nic tak nie integruje grupy, jak wspólne gotowanie) w języku polskim, niemieckim i angielskim.
 
Akademia działa od 2008 roku. Dwa lata istnienia PIĘCIU SMAKÓW to kilkadziesiąt warsztatów gotowania, kilkanaście wykładów, kilka dużych imprez integracyjnych i dwa wyjazdy wakacyjne. A to dopiero początek. Jestem przekonana, że Akademia PIĘĆ SMAKÓW ma potencjał, którego skosztuje każdy z Was.
 
Serdecznie Zapraszam! Anna Krasucka

Informacje