NaturalnaMedycyna

Hipokrates - Centrum Promocji Zdrowia i Sportu

Cenrum Terapii Naturalnych i Pormocji zdrowia zaprasza na diagnostykę i zabiegi terapeutyczne z wykorzystaniem urządzeń takich jak Detox System Professional (R), Bioptron, Ceragem, Viofor, Oberon oraz szeroki asortyment suplementów diety.

 
Żyjemy w czasach, w których wszechobecna jest tematyka problemów zdrowotnych społeczeństwa. Codziennie narażani jesteśmy na negatywny wpływ skażonego środowiska, złe nawyki żywieniowe oraz na zbyt szybki styl życia, który to większość z nasz dzisiaj prowadzi. Najnowsze statystyki zachorowań na nowotwory czy choroby serca nie są podbudowujące, ale bycie zdrowym jest ciągle możliwe, lecz potrzebujemy do tego więcej pomocy niż kiedykolwiek wcześniej.
 
Oczywiście jesteśmy w stanie kontrolować własne zdrowie, ale nie liczmy na to, że ktoś zajmie sie tym lepiej niż my sami. Powinniśmy zdawać sobie z tego sprawę i wziąć zdrowie w swoje ręce, uznając to za najwyższy priorytet.
 
W naszym Centrum Promocji Zdrowia i Sportu znajdziecie Państwo niezbędną pomoc w zakresie porad, zabiegów i suplementów, które pozwolą Wam cieszyć się świetną kondycją fizyczną i psychiczną.

Informacje