NaturalnaMedycyna

Kids' Club

Kids’Club to placówka zajmująca się opieką dzienną nad dziećmi w wieku od 1 roku do 4 lat , świadcząca swoje usługi na najwyższym poziomie.
Stawiamy na edukację i zapewnieniu każdemu dziecku niepowtarzalnych i niezapomnianych chwil w swoim początkowym etapie rozwoju.  Kids’Club  ściśle wypełnia wszelkie normy oraz program edukacyjny nałożony przez Ministerstwo Edukacji, dzięki temu są świetnie przygotowane do kolejnych etapów edukacji w swoim życiu.


Naszym głównym celem jest bezpiecznie spędzony czas każdego dziecka w gronie rówieśników oraz jego wszechstronny rozwój. Pomogą nam w tym zajęcia wychowawczo-dydaktyczne, ruchowe oraz plastyczne i muzyczne. Wspólnie tańczymy, śpiewamy i rysujemy, ale również uczymy się prawidłowych postaw i zachowań. Kształtujemy i wspieramy postawy wzajemnego szacunku, zaufania, współpracy i tolerancji oraz konsekwencji dokonywanych wyborów.
Mamy nowy plac zabaw i ogródek, salę pełną zabawek oraz wspaniałe nianie :-)

Plan dnia:
Program dnia w Klubie Malucha
9.00 -9.30- powitanie dzieci i wspólna zabawa
9.30-10.00 - śniadanko
10.00-12.00 – zabawy na świeżym powietrzu (plac zabaw, zabawy na kocykach) lub zajęcia wychowawczo-dydaktyczne (plastyczne, muzyczne, ruchowe)
12.00-12.30 – zupka
12.30-13.30 – odpoczynek, wyciszenie (czytanie książeczek, wyciszająca muzyka)
14.00-14.30 - drugie danie
14.30 -17.00 - zabawy dowolne, zajęcia plastyczne i ruchowe

http://www.n-joy.com.pl/ 

 

 

 

 

 

Czytelnia: