NaturalnaMedycyna

Wprowadzenie

Szanowni Państwo

Duża ilość listów z prośbami o poradę skłoniła mnie do stworzenia pierwszej pionierskiej przychodni leczenia naturalnego on-line. Oczywiście porady lekarskie przez internet mają swoje ograniczenia. Bez badania pacjenta nie można leczyć chorób ostrych oraz dzieci do lat siedmiu, gdyż ocena stanu klinicznego ma w tych przypadkach fundamentalne znaczenie. Również nie wszyscy chorzy z wielonarządowymi dolegliwościami będą mogli z porad on-line w pełni skorzystać, ponieważ bezpośredni kontakt z pacjentem i ocena wydolności fizycznej jego organizmu mogą okazać się konieczne.
 

Porady on-line są skierowane przede wszystkim do pacjentów dorosłych, cierpiących na choroby, bądź dolegliwości przewlekłe, lub przewlekle nawracające. Dotyczy to schorzeń układu trawiennego i oddechowego oraz alergii i zaburzeń gospodarki hormonalnej. W przypadkach nowotworów i nadciśnienia tętniczego oraz bólów kręgosłupa i stawów proponuję rozpoczęcie leczenia na weekendowych warsztatach terapeutycznych, a następnie kontynuowanie go drogą on-line. Wynika to z potrzeby zastosowania w tych przypadkach wszystkich zasad leczenia integracyjnego dla osiągnięcia uzyskania zadawalających efektów terapii.
 

Każdy chory będzie miał założoną indywidualną historię choroby, dostępną wyłącznie dla mnie i dla niego. Podobnie, jak w „normalnej” poradni będą tam przechowywane wyniki badań lekarskich, dane z podanego przez pacjenta wywiadu chorobowego oraz zalecenia lekarskie. W czasie leczenia konieczny jest stały kontakt ze mną drogą poczty elektronicznej bozenaryczkowska@naturalnamedycyna.pl lub telefonicznie 22 612 31 81 oraz 500 055 358.


W ramach każdej porady chory otrzyma indywidualne zalecenia żywieniowe, receptę z lekami naturalnymi oraz właściwą dla niego mieszankę ziołową, którą prześlemy pocztą. Ponadto pacjenci poradni on-line i gabinetu lekarskiego Medycyna Integracyjna mają 20% zniżkę w prowadzonych przeze mnie weekendowych warsztatach terapeutycznych.


Koszt porady on-line wynosi 200 zł, płatne przelewem na konto 77 1030 0019 0109 8517 0031 8532 lub przy odbiorze ziół (w tym przypadku dochodzi koszt opłat naliczonych przez pocztę). Konsultacje w trakcie leczenia choroby są bezpłatne
.

 

Dr Bożena Ryczkowska

Porady online: